EN  FA  Login
0
آموزشگاه آزاد موسیقی شبدیز
با مجوز رسمی از اوزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
Shabdiz Music Training School
نقشه سایت :
Skip Navigation Links.

کاربران
 
 
بازیابی رمز
تغییر رمز
کاربر
ورود
آدرس:  لامرد بلوار جمهوری قبل از پمپ بنزین سورغالی اولین کوچه سمت چپ
مبایل: 09384453773
مدیر مسئول: دکتر حسین ریاض الشمس
ایمیل:   shabdizmusic@gmail.com

ساعات کار: 9-12 صبح و
4-9 عصر.

پرتال شرکتهای طرف قرار داد شبدیز

این پرتال مخصوص شرکتهای طرف قراردادآموزشگاه شبدیز است. این پرتال در دو زمینه امکانات مدیریت امور اداری با شبدیز را فراهم میکند. 1- قرارداد آموزش کارمندان.  2- قرار داد اجراهای موسیقی.

امکانات آموزشی:

برای مدیریت قرار داد آموزشی خود با شبدیز مراحل زیر را طی کنید.

1- معرفی الکترونیکی یک یا چند نفر از کاربرانی که امور اداری را در این سایت مدیریت میکنند. چنانچه شرکت شما امکانات معرفی آمار رسمی بطور الکترونیکی را دارد جهت هماهنگی سیستم خود با سیستم شبدیز با مدیریت الکترونیک سیستم شبدیز با ایمیل shabdizmusic@gmail.com تماس بکیرید. در غیر این صورت میبایستی به صورت دستی یک مسئول اداری سیستم را معرفی کنید که به طرق مختلف ملاقاتهای حضوری و یا ایمیل بالا امکان پذیر است. با همان ایمیل بالا میتوانید این امور را انجام دهید.  اطلاعات مورد نیاز مسئول اداری سیستم:  کد ملی که نام کاربری فرد خواهد بود و نام و نام خانوادگی و ایمیل.

2- سیستم شبدیز برای مسئول اداری سیستم شما نام کاربری مشابه کد ملی و رمز عبور را ایجاد کرده و از طریق ایمیل به مسئول اطلاع میدهد.

3- مسئول اداری سیستم، کارمندان و خانواده ها و افرادی که جهت آموزش مد نظر دارد بر روی همین وبسایت وارد میکند. اطلاعات مورد نیاز: نام و نام خانوادگی و کد ملی. اطلاعات وارده چون توسط افراد در شرکت شما وارد میشود از طریق آموزشگاه به رسمیت شناخته میشود.

4- (در حال طراحی) آموزشها و صورت وضعیتهای ماهیانه در این پرتال توسط مسئول اداری سیستم شرکت شما قابل مشاهده و پی گیریهای اداری لازم است.

این صفحه هنوز در حال ساخت است و امکانات به مرور به آن اضافه میشود. بدین دلیل چنانچه مسئولین اداری سیستم نیاز به امکانات خاصی دارند یا ایراداتی را مشاهده میکنند لطفا به ایمیل shabdizmusic@gmail.com اطلاع دهید تا به رفع نقص اقدام کنیم.

ورود به پرتال شرکتهای

مجوزها
تبلیغات
 
Virtual Sheet Music - Classical Sheet Music Downloads